Фінал Ліги Чемпіонів

ЧИМ БУДЕ ЦІКАВИЙ ФІНАЛ ЛЧ 2017?Як відомо підопічні Зінедіна Зідана, обігравши Атлетіко Мадрід у півфіналі, вийшли у фінал Ліги чемпіонів. Суперник  Реалу  дуже непростий – Ювентус – отже підготовка до битви має бути відповідна. Стара Сеньйора в чвертьфіналі, у захоплюючому поєдинку, здолала  каталонську Барселону, а у півфіналі – Монако.         У ЛаЛізі Реал став ЧЕМПІОНОМ, обігравши у 38 турі Малагу з рахунком 2:0. Насправді у цьому матчі королі могли грати набагато краще. Легке пошкодження, у першому таймі, отримали Роналдо та Навас, але продовжили гру.Юветус, у свою чергу став ЧЕМПІОНОМ Італії 2016/17. Цим самим гравці команди у шосте поспіль підняли кубок чемпіона Серії А і встановили власний рекорд.Отже у фіналі ЛЧ зустрінуться два титани – Чемпіони Іспанії та Італії. Обидві команди готові боротися. І обидвом цей титул потрібен. Ніхто не думає оступитися. Впевнений, що фінал буде захоплюючий та цікавий. НЕ ПРОПУСТІТЬ ЙОГО!